Toruń to nie tylko miasto, w którym powstała nasza firma i projekt “Zbierz Drużynę”. Toruń to też niesamowicie ciekawe turystycznie miejsce, do którego pielgrzymuje wielu turystów. Nic więc dziwnego, że postanowiliśmy naszą aplikację uwikłać w kilka regionalnych kulturalnych projektów. I tak mieszkańcy oraz goście Torunia mogli grać w nasze gry w ramach kilku świetnych wydarzeń.

Jako “Zbierz Drużynę” pojawiliśmy się na Festiwalu Fantastyki i Popkultury “Copernicon”, Festiwalu Kultury Popularnej “DwuTakt” oraz na najbardziej obleganym i widowiskowym evencie w województwie kujawsko-pomorskim – Bella Skyway Festival!  To właśnie na tym ostatnim, miała miejsce premiera naszej aplikacji. Interaktywna gra miejska „Duchy Światła” w aplikacji Zbierz Drużynę cieszyła się ogromną popularnością wśród uczestników festiwalu. W ciągu 3 dni, pobrało ją prawie 2 tysiące użytkowników!

W nadchodzącym sezonie 2019 planujemy pojawić się na jeszcze większej ilości wydarzeń, więc koniecznie śledźcie losy aplikacji “Zbierz Drużynę”!