Często otrzymujemy od Was pytania, czy w nasze gry można grać poza eventami, na których się pojawiamy. Nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie, ale zapewniamy Was, że “Zbierz Drużynę” to mega szeroki projekt, który ma na celu zadowolić każdego wielbiciela gier mobilnych.

W nadchodzącym sezonie 2019 planujemy nie tylko pojawiać się na wybranych wydarzeniach kulturalnych, ale też zasilić oferty firm eventowych, z których usług pewnie wielu z Was korzysta.

Tworzymy też fantastyczny katalog gier, w którym znajdzie się kilkanaście różnych scenariuszy o tematyce detektywistycznej i przygodowej. Katalog aplikacji będzie dostępny dla firm zajmujących się m.in. branżą rozrywkową i szkoleniową. W końcu “Zbierz Drużynę” taki ma cel – łączyć i integrować!

Jeśli zaś chodzi o graczy nie korzystających z usług firm i nie bywających na festiwalach, na których jesteśmy atrakcją, przygotowujemy coś mega dobrego. Gra, w którą będzie można grać w każdym mieście jest naszym wielkim marzeniem. Mamy nadzieję, że doczekacie się jego spełnienia z nami i “Zbierz Drużynę” trafi na wszystkie chętne telefony!