Aplikacja mobilna na evencie — gadżet czy niezbędne narzędzie? Takie pytanie otwierało tegoroczne Forum Branży Eventowej. Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko, znają już odpowiedź na to pytanie.

Aplikacja Zbierz Drużynę na Forum Branży Eventowej 2019

Na FBE 2019 mieliśmy przyjemność poznać wiele ciekawych osób, które działają w branży eventowej od lat. To ludzie, którzy inspirują, ale sami również poszukują inspiracji. Branża rozrywkowa nie lubi rutyny i oczywistych rozwiązań, dlatego nasza aplikacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chociaż sama idea gier miejskich nie jest dla eventowców niczym nowym, jej nowatorska, interaktywna formuła, wzbudziła ciekawość.

Zbierz Drużynę i gra “200 procent normy”

Na uczestników Forum Branży Eventowej czekała również niespodzianka, gra w klimatach PRL-u. Jednym z jej elementów była gra  “Tajemnicze morderstwo”, którą udostępniliśmy w naszej aplikacji. Dzięki temu, uczestnicy Forum mogli poznać działanie i zastosowanie aplikacji Zbierz Drużynę w praktyce. A przy okazji dobrze się bawili, co rozluźniło nieco atmosferę i sprzyjało miłym i owocnym rozmowom.

Powrót z głową pełną pomysłów

Nasze katalogi gier rozeszły się jak świeże bułeczki, a zapas ulotek został poważnie uszczuplony, ale za to wróciliśmy z głową pełną pomysłów i kieszeniami pełnymi wizytówek.