Branża edukacyjna

Dzieci nie jest łatwo zachęcić do nauki. To prawda znana nie od dziś. Dlatego kilku mądrych dorosłych, którzy pamiętają jeszcze, że byli kiedyś dziećmi, wpadło na pomysł, aby połączyć naukę z zabawą. Tak samo, jak przemyca się brukselkę albo marchewkę w ulubionym daniu dziecka. Mijały lata i wydawało się, że pomysł ten był strzałem w dziesiątkę. Aż do momentu, kiedy dzieci zostały wciągnięte do świata nowoczesnych technologii. Rzeczywistość, w której się znalazły była tak niezwykła, że pochłonęła dzieci bez reszty. Dorośli zastanawiali się, jak wydostać swoje pociechy z tej dziwnej krainy, która im samym wydawała się obca i groźna.

Radzili, główkowali, aż jeden z dorosłych, który pamiętał bardziej niż inni, że był kiedyś dzieckiem, zebrał drużynę i udał się do świata nowoczesnych technologii. Kiedy śmiałek wrócił z wyprawy, opowiedział pozostałym o niezwykłej krainie, w której istnieje wiele dróg. Niektóre z nich prowadzą do nikąd, ta droga jest więc stratą czasu. Są jednak takie szlaki, które zmieniają wędrówkę w pouczającą i fascynującą przygodę.

Legenda głosi, że po powrocie ów śmiałek stworzył aplikację mobilną Zbierz Drużynę. Aplikacja ta prowadzi małych odkrywców tylko jasnymi ścieżkami, na których nauka i zabawa idą ramię w ramię.

Dołącz do Naszej Drużyny! Czekamy na Ciebie, jeśli jesteś….

Nauczycielem

Interaktywna gra terenowa w aplikacji mobilnej może zostać wykorzystana podczas każdej lekcji – zarówno w przedmiotach humanistycznych, jak i ścisłych. To od Ciebie zależy, czy rozgrywka będzie dotyczyć “Pana Tadeusza”, czy zasad dynamiki Newtona.

Animatorem czasu wolnego

Jeśli na co dzień pracujesz z dziećmi to wiesz, jak trudno jest przykuć ich uwagę i sprawić, by zaangażowały się w coś w 100%. Dzięki naszej aplikacji jest to możliwe!

Wychowawcą kolonijnym

“Podchody? Ale nudy!” Jak często to słyszałeś? Dzięki naszej aplikacji, stare, dobre zabawy zyskają drugie życie i staną się interesujące dla młodego pokolenia.

Pracownikiem placówki wychowawczej

Niewiele jest takich zabaw, w które chętnie bawią się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Rozgrywka w terenie z telefonem to doskonała okazja na integrację dzieci z różnych grup wiekowych.

Bibliotekarzem

Musisz zrealizować kolejny projekt edukacyjny? Nie masz na to dużo czasu? Za to masz wrażenie, że wszystko już było? Wykorzystaj naszą aplikację! To gotowy pomysł na konkurs. Gwarantujemy, że interaktywna formuła zabawy przyciągnie nawet tych, którzy rzadko bywają w bibliotece.

Sprawdź jak to działa!

POBIERZ DEMO