Branża eventowa

Zorganizuj niezapomniany event dla swoich Klientów z naszą Drużyną!

Gdzie możesz wykorzystać grę terenową w aplikacji Zbierz Drużynę:

Na dużych imprezach plenerowych

Zajmujesz się organizacją rodzinnych pikników albo imprez miejskich? Interaktywna gra terenowa to ten typ rozrywki, który przyciąga osoby w każdym wieku. Choć każdy z użytkowników gra na swoim telefonie, to zabawa dla całej rodziny lub grupki znajomych. Gra terenowa to gotowy scenariusz na konkurs, podczas organizowanego przez Ciebie eventu. Dzięki naszej aplikacji, zapomnisz o dodatkowych kosztach, zakupie potrzebnych materiałów i zatrudnianiu animatorów, którzy mogą zostać tylko do 18.00. Mobilna gra terenowa w przeciwieństwie do tradycyjnej, jest dostępna przez całą dobę.

Na eventach tematycznych

Jesteś czarodziejem, który przemienia swoich klientów w piratów, kowbojów lub wróżki? Dzięki naszej aplikacji, każdy z Twoich bohaterów odnajdzie swoją bajkę i przeżyje niezapomnianą przygodę. Nasza drużyna stworzy dla Ciebie autorską grę, która będzie ściśle powiązana z tematem eventu, który organizujesz.

Na spotkaniach integracyjnych i szkoleniach team buildingowych

Czy istnieje magiczne zaklęcie, które przemieni grupę niemal nieznanych sobie osób w zespół, który może przenosić góry, zjeść razem beczkę soli, a nawet wspólnie pracować?

Tak, i brzmi ono: dobra zabawa. Zaklęcie to musi być jednak bardzo silne, bo w dzisiejszych czasach trudno jest zaskoczyć, zainteresować i pokazać coś, czego jeszcze nie było.

Dzięki naszej aplikacji jest to możliwe. Połączenie świata rzeczywistego i wirtualnego, to przestrzeń, w której pracownicy mogą spotkać się na nowo. Interaktywna rozgrywka to jednak nie tylko dobra zabawa. Dzięki niej pracodawca ma szansę poznać mocne i słabe strony każdego członka zespołu, a także wyłonić liderów takiej grupy.

Sprawdź jak to działa!

POBIERZ DEMO