Branża szkoleniowa

TY SZKOLISZ, MY DAJEMY CI DO TEGO GOTOWE NARZĘDZIA!

 

Czy uczestnictwo w interaktywnej grze terenowej może nauczyć szybkiego podejmowania decyzji? Czy podążając za wskazówkami mało rozgarniętego detektywa można dowiedzieć się, jak lepiej zarządzać czasem? Brzmi nieprawdopodobnie? Z naszą aplikacją wszystko jest możliwe.

Interaktywne gry terenowe w Twoich szkoleniach

Interesujący scenariusz dostosowany do Twojej oferty szkoleniowej

Interaktywna gra terenowa może wzmacniać ściśle określone umiejętności Wybór konkretnej drogi w czasie rozgrywki wymaga podejmowania decyzji pod presją czasu, a kolejność wykonywania poszczególnych zadań to sposób na to, by nauczyć się ustalać priorytety. To jednak tylko niektóre z możliwości. Możemy stworzyć dla Ciebie dowolną grę, z takim scenariuszem, aby rozgrywka odpowiadała tematyce Twoich szkoleń. To od Ciebie zależy, czy stworzymy grę od podstaw, czy mamy bazować na materiałach, które nam dostarczysz.

Nowoczesna formuła szkoleń

Interaktywna formuła szkolenia sprawi, że Twój klient zaangażuje się w rozgrywkę w 100%.

Tym bardziej, że w czasie gry będzie używał telefonu komórkowego. To urządzenie z którym obecnie się nie rozstajemy, a który bywa bardzo często skutecznym “rozpraszaczem” uwagi podczas klasycznych szkoleń. Dodatkowo – każdy z uczestników może grać samodzielnie lub rozwiązywać zadania w grupie. Wszystko zależy od celu takiego szkolenia.

Narzędzie, którego nie ma Twoja konkurencja

Zastanawiasz się, jak wyprzedzić konkurencję? Szukasz rozwiązań, dzięki którym przyciągniesz nowych klientów? Wykorzystaj aplikację Zbierz Drużynę w swojej pracy. Zaproponuj coś, czego nie ma Twoja konkurencja. Realizuj swoje pomysły, dzięki nowoczesnej technologii.

Aplikacja Zbierz Drużynę jest dla Ciebie, jeśli:

jesteś trenerem/ coachem

pracujesz w dziale HR i odpowiadasz za rozwój zawodowy pracowników

zajmujesz się szkoleniami grupowymi dla firm

prowadzisz coachingi indywidualne

Sprawdź jak to działa!

POBIERZ DEMO