Firmy prywatne

Nie samą pracą człowiek żyje. Zbierz swoją Drużynę po godzinach i ruszajcie w miasto!

Nieważne, ilu pracowników zatrudniasz oraz ile mają lat. Interaktywna gra terenowa to zabawa, która angażuje osoby w każdym wieku! Dzięki naszej aplikacji Twój zespół przeżyje niezapomnianą przygodę, a Ty poznasz swoich pracowników z zupełnie innej strony.

Spotkanie lub wyjazd integracyjny

Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć. Tak samo jest z wyjazdem integracyjnym. Po prostu musi zaiskrzyć. Zasada jest prosta – jeśli zespół będzie razem świetnie się bawił, będzie umiał również (współ)pracować. Nic tak nie łączy, jak wspólny cel. Może się okazać, że nieśmiała Tereska z księgowości i przebojowy Tomek z marketingu to para świetnych detektywów. A skoro udało im się przechytrzyć seryjnego mordercę, razem poradzą sobie z każdym klientem.

Dzięki naszej aplikacji, nie musisz zastanawiać się, jak uatrakcyjnić spotkanie integracyjne. My, a właściwie nasza aplikacja, zrobi to za Ciebie. Pokaż swoim pracownikom, że stawiasz na nowoczesne i niebanalne rozwiązania we wszystkim co robisz.

Szkolenia team buildingowe

Szkolenia team buildingowe nie musi być nudne i stresujące. Wystarczy dobry scenariusz, który angażuje cały zespół. Scenariusze naszych gier przypominają dobry kryminał albo film przygodowy, dzięki czemu pracownicy doskonale się bawią, zapominając, że są na szkoleniu. Nasza Drużyna jednak pamięta o tym cały czas, dlatego każda z rozgrywek może wzmacniać lub weryfikować konkretne umiejętności – zarówno twarde, jak i miękkie.

Sprawdź jak to działa!

POBIERZ DEMO