Lokalne organizacje

Lubimy ludzi z pasją, którzy mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii i chcą się nią dzielić z innymi. Jeśli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że lokalne inicjatywy nie są Ci obce. Być może jesteś członkiem LGD-u albo pracujesz w wydziale promocji i kultury swojego miasta? A może jesteś jego gospodarzem? Oto, jak możesz wykorzystać aplikację Zbierz Drużynę w swojej działalności:

Promocja

Nasza Drużyna stworzy dla Ciebie autorską grę, która może nawiązywać do lokalnej historii i tradycji. Interaktywna gra terenowa świetnie sprawdzi się podczas cyklicznych imprez, takich jak dożynki, czy rozpoczęcie lata. Tradycyjne zabawy w nowej odsłonie łączą to, co dla każdej społeczności jest kluczowe – tradycje i nowoczesność. Dodatkowo – w grze mogą pojawić się elementy graficzne, takie jak logo sponsorów lub miasta.

Turystyka

W każdym zakątku naszego kraju są miejsca, które warto zobaczyć. Czasem jednak jest tak, że najmniej wiemy o miejscu, w którym żyjemy od lat. Lokalne szlaki turystyczne pokazują, że prawdziwe perły architektoniczne i cuda natury kryją się tuż za rogiem. Dzięki naszej aplikacji taka trasa turystyczna zmieni się w fascynującą, interaktywną przygodę.

Integracja

Interaktywna gra w terenie to przepis na wspaniałą zabawę dla całej rodziny lub grupy znajomych. Choć każdy gra na swoim telefonie, niewątpliwie zagadki są rozwiązywane wspólnie. Najczęstsze zdanie, jakie słyszymy to: “Poczekaj, nie rozwiązuj beze mnie.” Tego typu rozgrywki będą idealne podczas rodzinnych pikników, festynów oraz wydarzeń kulturalnych.

Aktywizacja

Nasza aplikacja może służyć aktywizacji osób starszych. Interaktywna gra tematyczna może wzmacniać konkretne umiejętności, takie jak np. orientacja w terenie, wykorzystanie zdobytych informacji w praktyce, itd. Jest też najlepszym sposobem na zapoznanie seniorów z nowoczesną technologią. Aplikacja Zbierz Drużynę może być wykorzystana podczas zajęć, w takich miejscach jak: Uniwersytet Trzeciego Wieku lub świetlica środowiskowa.

Sprawdź jak to działa!

POBIERZ DEMO